Ka seal olid kõik nii sõbralikud, pakkusid meile kohvi, teed, kakaod jm. Helistasid veel minu salongi ja uurisid, mis plaanid neil minuga on ning ütlesid, et Johanna ja Karoline mind tagasi saadaksid, et mul turvaline oleks :D ja siis ise tagasi läheksid. Nii tegimegi ;)! Oijah ja siis algas minu jaoks paanika, näidati ette, kuidas klientidele kohvi ja teed teha ning kuhu lähevad mustad tassid ja kus ja kuidas neid pesta tuleb. Öeldi, et värvikausid ja pintslid ära peseksin jne :D Mingi aeg helistas Johanna ja läksime lõunale Chips and Fish'i. Toidust ma pilti ei teinud aga joogist mida mekkisin küll :D
Päris huvitava maitsega oli teine.. siuke nagu kodus tehtud õunašampus.
Lõunat süües oli meil niii palju rääkida, Johanna ja Karoline olid saanud klientide päid pesta ja puha. Karoline teenis ka oma esimese jotsi.
Läksime siis salongidesse tagasi ja leppisime kokku, et oleme kella 15ni ning homme alustame kell 10.oo.
Teine pool päevast muutis meele rõõmsamaks. Inimesed hakkasid vaikselt minuga suhtlema ning minu vastu huvi tundma. Üks juuksuritest värvis enda näo ääred ära, et väljakasv ei paistaks ja lubas minul enda pea ära pesta. jeiiiii. Kahjuks, tuli välja, et ma ei oska pead pesta :D:D:D ja mind õpetati ümber. Loodetavasti, saan minagi varsti klientide juukseid pesta :).
Päeva teisel poolel anti Johannale ja Karolinele kätte nukupead ning nad said enda oskusi demonstreerida.
Nagu liiklus on ka kõik muu neil väga tagurpidi :D
Näiteks see, kuidas nemad juuste salgutamist teevad.. Sellest peaks video tegema, sest isegi ei oska eriti sõnadega kirjeldada, samamoodi peapesuga, vett lendab igas ilmakaares ja nii peabki olema ;)! Aga vägaväga huvitav on seda kõike oma silmaga näha ning kogeda! Ja muide nad on enda klientidega nii armsad, Eestis ei näe sellist käitumist absoluutselt.
Salongidesse me jalutame, kuna sinna on kõigest 2 kilomeetrit. Üks pildike meie teekonnast.
Meile meeldib Inglismaa ja Leeds'i linn on väga ilus :)!
Ahhahaa.. Johannat küll, Fish'n chips & Diet Coke. Kena dieet lõuna :D
ReplyDeleteInx