Tuesday, December 4, 2012

Days 23 & 24

Eile hommikul sõitsime siis bussiga kesklinna, otsustasime jalgsi Leeds city college'sse minna, sest aega meil oli piisavalt. Kahjuks me aga ei teadnud, kuhu me minema peame :D. Hakkasime mälu järgi liikuma, Johanna on meile alati GPS, sest kaks veevalajat (Karoline ja mina), kellel on veel ühel päeval sünnipäevad on täitsa otud, nad unustavad kõik ära! Kooli me aga üles ei leidnud, kõndisime kesklinna ühele poolele tiiru peale ja olime tagasi bussijaamas, kell oli juba 13 (nimelt, kell 13 oli meil kokkulepitud Marijega kokkusaamine. Vaatasime linnakaarte ja jeee, Johanna leidis kooli sealt ülesse ning ma tegin digikaga kaardist pilti

ja läksime uuele katsele! Me jõudsime kohale! Küll 13.42, aga Marije polnud meie peale pahane, ta arvas, et me lihtsalt unustasime kokkusaamise ära. Ta küsis meilt, kuidas meile salongis meeldib, kuidas Leedsis, Inglismaal.. Kus me veel käinud oleme, kuidas pere on, mida me veel teha tahaksime jne.. Igatahes ta sai kõik oma vastused ja tundus, et jäi nendega väga rahule. Sest meie olime ju kõigega rahul ja ei tundnud põhimõtteliselt millestki puudust... :)
Ütlesime Marijele tšau ja hakkasime kesklinna tagasi jalutama :)



Käisime eelviimasel šopingutuuril Leedsis. Aeg lendas nagu ikka. Ajaa, McDonaldsis käisime söömas kaa! :D Ja oligi aeg tagasi koju minna...

Täna oli jälle salongipäevakene. Küsisime endale reede vabaks, nad tegid selle heateo suurima rõõmuga! :) Seega kaks salongipäeva veel ja ongi kõik! USKUMATU, KUIDAS AEG IKKA LENDAB...
Johanna keeras täna ühele kliendile rulle pähe, Karolinega koos veel värvisid ühe kliendi juukseid. :)
Kindlasti on meil plaan üks klubitiir teha, sest selline me pole veel jõudnud..
Ja võite aidata lahendada müsteeriumit, kuidas mahutada kõik asjad kohvritesse ja kottidesse... ??

Sunday, December 2, 2012

Days 20 & 21 & 22

Reedeti on alati salongides väga kiire. Nii oli ka sel reedel. Muide, ma olen teile siin koguaeg kirjutanud Don'ist :D kuulmise järgi, aga reedel sain teada, et ta nimi on hoopiski Dawn.
Mingil hetkel pealelõunat tekkis, aga väike hingetõmbe paus ja siis Dawn kutsus mind, et ma õpetaks neile mõningaid punutisi. Ma siis tegin seda.. nii lahe on näha, kuidas nad on nendest nii vaimustuses, üks juuksuritest ütles, et ta ei oska kalasabagi teha. Nad ütlesid, et sinust võib küll kunagi kuulus juuksur saada, haha :D . Dawn ütles, et ma võin tema juurde elama minna. Üleüldse nad on täitsa armsaks saanud seal :)!

Laupäeval otsustasime Harrogate'i sõita, sinna on umbes 14 miili! Siis ütles, aga Josh mulle, et ta sõidab samas suunas ja ta viis meid sinna ära, näitas, kus on bussijaam ning kus asub peatänav. Jalutasimegi vaid mööda peatänavat (poodides) :D. Poode hakati sulgema ja mõtlesime, et võtame Starbucks'ist kakaod ja lähme vaatame, millal bussi läheb. Imekombel oli buss juba ees, aga sisse ta meid ei lasknud, meie Hot Chocolate'i pärast muidugi ja nii ta sõitiski minema ja meie jäime oma kakaosid jooma ja järgmist bussi ootama..
Järgmine bussijuht võttis meid ilusti peale, kuna meil polnud enam jooke. Sõitsime koju, sõime kõhud täis ning hakkasime peole sättima :)! Natukene enne 23 hakkasime siis bussijaama poole liikuma. Tablool oli kirjas, et buss läheb 15 minuti pärast, ootasime siis :). Jõudiski buss kohale, hakkasime bussi peale minema ja bussijuht küsis kuhu me soovime sõita (tavaliselt nad seda ei küsi, kuna piletihind on sama, ükskõik kuhu sa sõidad). Me siis vastasime, et kesklinna. JA MIS TULI VÄLJA?! Buss sõidab hoopis terminali ära, mis asus meile väga lähedal ja kesklinna ei lähegi enam ühtegi bussi! JUHEI! :D
Seadsime sammud koju tagasi! Väga masendav oli olla!

Terve pühapäevase päeva me lebotasime :)
Homme saame Leeds'i kesklinnas Marije'ga kokku, kes tahab teada, kuidas meil läinud on :)!
Kõike head Teile kallikesed :)! Alla nädala veel ja mu jäljed on jälle Eestimaa mullal :D! Haha, ma olen nii sõnaosav :D

Friday, November 30, 2012

Days 18 & 19

Üle pika aja on meil jälle paar tööpäeva...
Ma pole päris kindel, kas see juhtus kolmapäeval või mitte, aga igatahes said Johanna ja Karoline ühe kliendi juukseid triibutada!!! ;)
Meie siin oma -2 kraadiga külmetame, ei kujuta ette, mis me küll kallil kodumaakesel tegema hakkame :D . Kuulsime, et teil pidi juba kogu maa lumevaibaga kaetud olema, mõnna. Siin võime vist küll lumest ainult und näha, sest sajab ainult siis kui on plusskraadid. AGA kui siin peaks lumi maha tulema, siis jääks elu seisma. Inimesed ei läheks tööle, kuna bussid ei sõida. Koolid pannakse kinni. Kõik-kõik elu jääb seisma. USKUMATU! :)
Eile hakkas Emily värvima ühe teise juuksuri pead ja siis ütles Andy: "Las Liina teeb seda!". Ja Liina tegigi seda, kohe pärast seda lubati mul ühe kliendi juukseid värvida ning enne ära tulekut toonisin veel ühe juuksuri kiharakesi. Oi, oli see alles õnnelik päev :).
Aaaa, nüüd mul meenus kolmapäev.. Ma näitasin Emilyle mõningaid pilte enda töödest ja lihtsalt uskumatu, kui vaimustuses nad igasugustest soengutest ja punutistest on. Õpetasin Emilyle, kuidas lipsukesi punuda, siis tulid kõik ümber ja tahtsid ka telefonist pilte näha. :D Don küsis Andylt: "Kas me võime ta endale jätta?".
Awww.. see oli niii armas :)!

Maarja palus teile teada anda, et ta igatseb mind niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii väga! :))
:*

Tuesday, November 27, 2012

Days 14 & 15 & 16 & 17

Tereeeee!!!!
Laupäeval käisime Leeds'i kesklinnas pisikesel šopingul. Pühapäeval me lebotasime terve päeva! Puhkasime eelmise päeva šopingust. Esmaspäeval käisime White Rose Shopping Centre's  šopingul, veetsime seal terve päeva!
Ostsime igasuguseid ilusaid ja veel ilusamaid asju.



TÄNA käisime me York'is. Meie pereemakene Diane käib teadagi mägedes kõndimas ja see andis tunda. Ta kõnnib ikka väga kiiresti. York'is oli jõgi väga palju üle kallaste...


Järgmiseks jõudsime oravateni..

Niiii armsad, ei tahtnud sealt kuidagi edasi liikuda.. Nad on väga julged, kuna inimesed toidavad neid ja seepärast nad ei kardagi! Orava puudutus oli imeline tunne :)!
York'i linnas on kõige rohkem kirikuid üleüldse Inglismaal.


Muidugi tegime väikse šopingu ka York'is. Tagasi bussijaama jalutasime mööda müüri :)! Kunagi oli kogu linn ümbritsetud müüridega, aga tänaseks on linn  nii palju laienenud, et ei mahu enam müüride vahele ära..
Lisan veel pilte lihtsalt :









Kõike head teile, meie kallikesed! Varsti juba tulemegi koju..

Friday, November 23, 2012

Day 13

Minu kääride lugu sai enam-vähem õnneliku lõpu. Salongi poolt kaks paari uusi kääre, ühed tutikad ja ühed kasutatud, pluss tutikad fileerkäärid ning uus kammide komplekt. Siirad tänud selle eest, Donile, kes võttis asja tõsiselt ning näitas ülesse suurt hoolivust minu suhtes! :*
Juukseid saan juba palju pesta ja natukene sellega jotsi näol lisaraha teenida.
Käisime Johannaga täna õhtul Leeds'i linnaeluga tutvumas, mis oli kordades erinev meie Eestist... Politseinikud seisid paari kaupa tänavatel. Linn oli rahvast paksult täis! Inimesed käivad riides väga teistmoodi, soengud on täiesti erinevad meie omadest, meigist ei hakka rääkimagi :D.

Mulle meenus, et ma pole vist blogisse lisanud veel pilti kraanikausist:
 Tehnika on siis selline, et ühest kraanist tuleb külma vett ning teisest kuuma. Paned selle nupu ette lased kraanikaussi paraja vee ja siis pesed. :D
Järgnev pilt on ukselingist :D Okei tegelikult saab sellele lingile vajutades wc-s vett peale tõmmata.

Väga paljud tuled saab põlema panna nii, et tõmbad nöörist, vannitoas hakkab isegi ventilatsioon nii tööle.

Kõige rohkem tunneme siiski puudust kastmetest, nad söövad tõesti väga kuive toite (kuigi peab ära mainima, et tänaseks õhtusöögiks olid spagetid bolognese kastmega). Soola nad ka eriti ei kasuta, aga õnneks on meil soolatops laua peal olemas ;)!

Juba kohe ongi pool ajast oldud... Aeg lendab! :)

Thursday, November 22, 2012

Days 11 & 12

Nagu näete, olen laisaks muutunud :D . Eile ma ei kirjutanud sellepärast, et mul oli halb päev. Esiteks ma kaotasin enda käärid ja kammid ja juhiload, teiseks kaotasin nii vannist kui ka vannitoa kraanikausist mingid ülivajalikud kruvid, ma ise ka ei tea, kuidas ma seda suutsin :D.
Eile õhtul viisid Ali ja Emma meid kinno, Twilighti vaatama ;)! Emotsioonid olid ülevad, seega soovitan! Täna läksin tööle ja esimese asjana küsiti muidugi: "You alright?" nagu tavaliselt, aga muidu ma vastan: "Yeah!", Täna vastasin; "No!". Don pani kohe enda fööni kinni ja hakkas uurima, miks jne.. Nii ma siis vastasin, et mu käärid ja kammid on kadunud, näitasin ette, kus need olid ja nii. Asja hakati kohe põhjalikult uurima, sest oli võimatu, et need on taskust välja kukkunud vms. Öeldi, et ära muretse, isegi kui me neid üles ei leia, anname me sulle uued! Sest ilmselgelt keegi otsustas need endale võtta.. veider.
Endal on mul kahtlused olemas ja samuti paljud teised juuksurid mõtlevad sama, mis mina. Don kallistas mind täna iga natukese aja tagant. Lubas homseks politsei kutsuda, kui käärid tagasi pole. Muide, nad rääkisid, et neil on ennegi raha kaduma läinud ja maniküüri rahakott on ära varastatud.
Terve salong pöörati ümber, et mu kääre ja kamme leida. Karoline tõi enda käärid ja kammid ja Don tegi neist pilti, et nad teaksid, millised need olema peavad.
Mul on nii hea meel, et salongis on selline imeline naine nagu Don! Mu asendusema salongis!!!!

Emily ja Andy käisid täna jõuluasju juurde ostmas, igalpool salongis on päkapikumütsid, jõulukuulikesed, kuusk, lumevaip, kingitused jne.. täna ostsid nad veel suured JÕULU (loe: disco) kuulid.

Jõulud siin ja jõulud seal, jõulud iga nurga peal.

Karoline ja Johanna värvisid täna juukseid!!!!! :))) Ja neid kiideti taevani, et nad keeravad nii hästi keemilise loki rulle ja papiljotte :) SUPER!! :)))!

Pole kahjuks ühtegi pilti seekord :(!

Tuesday, November 20, 2012

Days 9 & 10

Eile me lihtsalt lebotasime väga pikalt, kuid lõpuks võtsime end kokku ning otsustasime kesklinna minna. Meie kodust kesklinna on umbes 5,5 kilomeetrit. Otsustasime selle teekonna ette võtta jalutades.. Oi väga mõnus ja ilus oli.. See võttis meil aega umbes üks tund ja viisteist minutit :).


Johanna ja Karoline tegid väiksed ostud ja tulime tagasi. Seda muidugi bussiga, sest olime väsinud juba ja näljased kaa :D.
Õhtut otsustasime sisustada mängides Bismarck'i, loodan, et Karolinele ja Johannale meeldis see mäng, sest mulle väga meeldib ja ma tahaks seda veel mängida.

Täna oli meil jälle salongi päev. Minu jaoks juba parem, kui eelmisel nädalal. Johannal ja Karolinel vastupidi... Riputasime jõuluehteid lakke ja panin täitsa iseseisvalt ühe võltskuuse kokku. Muide ühe suure jõuluehte lõhkusin ära, Andy ütles selle peale, ära muretse, see maksab ainult 15 naela. Okei, ma ei muretse siis :D Rääkisin kahele juuksurile, natuke Eestist, nad on nii vaimustuses lumest ja sellest, et meil on HELKURID ja, et me saame trahvi kui me neid ei kanna :D:D. Nii naljakas.
Pesin ühe kliendi juukseid ja teenisin enda esimese jotsi! JEEEE! :D
See you soon! :)

Sunday, November 18, 2012

Day 8

Täna me tudusime päris pikalt :) . Hommikusöök muutus põhimõtteliselt lõunasöögiks. Muide ka nädalavahetuseti ei paku pere meile lõunat, aga sellest pole siiani meie jaoks veel probleemi olnud.
Täna võtsime me ette teekonna Roundhay troopika parki. Oi seal oli nii lahe. Liblikad ja linnud lendasid vabalt ringi :). Päriselt tekkiski tunne nagu oleksime vihmametsas. Ma lihtsalt panen hunniku pilte, et saaksite sellest osa...





 Ussid kallistavad:
 Lehva, lehva:





 Ja õues jooksis mööda müüri oravakene, see oli niii awesome vaatepilt:









 Saime teada, mis tunne on seista kose taga:

Igatahes kui keegi kunagi Leeds'i satub, siis sinna majakesse soovitan ma kindlasti minna :). Ülevad emotsioonid :)