Üle pika aja on meil jälle paar tööpäeva...
Ma pole päris kindel, kas see juhtus kolmapäeval või mitte, aga igatahes said Johanna ja Karoline ühe kliendi juukseid triibutada!!! ;)
Meie siin oma -2 kraadiga külmetame, ei kujuta ette, mis me küll kallil kodumaakesel tegema hakkame :D . Kuulsime, et teil pidi juba kogu maa lumevaibaga kaetud olema, mõnna. Siin võime vist küll lumest ainult und näha, sest sajab ainult siis kui on plusskraadid. AGA kui siin peaks lumi maha tulema, siis jääks elu seisma. Inimesed ei läheks tööle, kuna bussid ei sõida. Koolid pannakse kinni. Kõik-kõik elu jääb seisma. USKUMATU! :)
Eile hakkas Emily värvima ühe teise juuksuri pead ja siis ütles Andy: "Las Liina teeb seda!". Ja Liina tegigi seda, kohe pärast seda lubati mul ühe kliendi juukseid värvida ning enne ära tulekut toonisin veel ühe juuksuri kiharakesi. Oi, oli see alles õnnelik päev :).
Aaaa, nüüd mul meenus kolmapäev.. Ma näitasin Emilyle mõningaid pilte enda töödest ja lihtsalt uskumatu, kui vaimustuses nad igasugustest soengutest ja punutistest on. Õpetasin Emilyle, kuidas lipsukesi punuda, siis tulid kõik ümber ja tahtsid ka telefonist pilte näha. :D Don küsis Andylt: "Kas me võime ta endale jätta?".
Awww.. see oli niii armas :)!
Maarja palus teile teada anda, et ta igatseb mind niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii väga! :))
:*
No comments:
Post a Comment