Friday, November 23, 2012

Day 13

Minu kääride lugu sai enam-vähem õnneliku lõpu. Salongi poolt kaks paari uusi kääre, ühed tutikad ja ühed kasutatud, pluss tutikad fileerkäärid ning uus kammide komplekt. Siirad tänud selle eest, Donile, kes võttis asja tõsiselt ning näitas ülesse suurt hoolivust minu suhtes! :*
Juukseid saan juba palju pesta ja natukene sellega jotsi näol lisaraha teenida.
Käisime Johannaga täna õhtul Leeds'i linnaeluga tutvumas, mis oli kordades erinev meie Eestist... Politseinikud seisid paari kaupa tänavatel. Linn oli rahvast paksult täis! Inimesed käivad riides väga teistmoodi, soengud on täiesti erinevad meie omadest, meigist ei hakka rääkimagi :D.

Mulle meenus, et ma pole vist blogisse lisanud veel pilti kraanikausist:
 Tehnika on siis selline, et ühest kraanist tuleb külma vett ning teisest kuuma. Paned selle nupu ette lased kraanikaussi paraja vee ja siis pesed. :D
Järgnev pilt on ukselingist :D Okei tegelikult saab sellele lingile vajutades wc-s vett peale tõmmata.

Väga paljud tuled saab põlema panna nii, et tõmbad nöörist, vannitoas hakkab isegi ventilatsioon nii tööle.

Kõige rohkem tunneme siiski puudust kastmetest, nad söövad tõesti väga kuive toite (kuigi peab ära mainima, et tänaseks õhtusöögiks olid spagetid bolognese kastmega). Soola nad ka eriti ei kasuta, aga õnneks on meil soolatops laua peal olemas ;)!

Juba kohe ongi pool ajast oldud... Aeg lendab! :)

No comments:

Post a Comment