Õhtut otsustasime sisustada mängides Bismarck'i, loodan, et Karolinele ja Johannale meeldis see mäng, sest mulle väga meeldib ja ma tahaks seda veel mängida.
Täna oli meil jälle salongi päev. Minu jaoks juba parem, kui eelmisel nädalal. Johannal ja Karolinel vastupidi... Riputasime jõuluehteid lakke ja panin täitsa iseseisvalt ühe võltskuuse kokku. Muide ühe suure jõuluehte lõhkusin ära, Andy ütles selle peale, ära muretse, see maksab ainult 15 naela. Okei, ma ei muretse siis :D Rääkisin kahele juuksurile, natuke Eestist, nad on nii vaimustuses lumest ja sellest, et meil on HELKURID ja, et me saame trahvi kui me neid ei kanna :D:D. Nii naljakas.
Pesin ühe kliendi juukseid ja teenisin enda esimese jotsi! JEEEE! :D
See you soon! :)
No comments:
Post a Comment