Kell sai 12 ja Emma tuli facebooki, väikene arusaamatus, nemad ootasid meie kõne või sõnumit ja meie nende oma, igatahes nad lubasid umbes 13st siin olla, kuigi Ali pidi juba kella 16ks tööle minema, seega läks meil juba väga kiireks :( . Saime siis 13.30 kokku ja sõitsime Roundhay Park'i. Esimesena tervitas meid seal HIIGLASLIK koer, no tõsiselt hiiglaslik ausõna.
Kuna Ali pidi juba varsti tööle minema, siis jõudsime ainult ühele järvele tiiru peale teha ja juba pidimegi ära minema, aga me lähme sinna kindlasti tagasi! See on väga suur park ja hästi kaunis ka!
Nii, nüüd algas siis meie sõit Bradfordi Emma ja Ali juurde. Ali läks tööle, Emma tegi meile natuke süüa ja ma jõin ESIMEST KORDA PIIMAGA TEED! See pole üldse halb muide ;). Sõime, jõime, vaatasime meeleheitel koduperenaisi, jutustasime ja läksime siis välja :D
Ka Emma ei tunne Bradfordi väga hästi, kuna ta pole just väga pikalt seal elanud, aga seda me teame, et seisma ei tohi jääda, valged tüdrukud on haruldus ja kiire sammuga edasi :D
Jalutasime, jalutasime, jalutasime ja siis nägime hullu rahvamassi no ikka väga-väga-väga palju inimesi! Emma küsis ühe turvamehe käest, et mis siin toimub ja tuli välja, et jõulutuled pannakse Bradfordis põlema (jep, neil toimub enne seda show).
See oli nagu hiiglasuur kelluke, mille küljes olid inimesed, kes mängisid erinevaid pille. See kelluke tõsteti väga suure kraanaga ikka päris kõrgele taevasse.
Kellukese küljes olid ka akrobaadid. Show oli väga võimas, väga! Ja samal ajal, millalgi pandi ka kogu Bradfordis jõulutuled põlema. Oeh, see oli üpris ülev emotsioon.
Pärast showd ning jõulutulede põlema panemist toimus ilutulestik. Uhkem, kui meil aastavahetustel :D
Nii äge, et me just õigel ajal õiges kohas olime :). Edasi läksime ühte pubisse ja siis teise. Meil oli üüratult tore aeg :) . Emma on lihtsalt nii vahva ja sõbralik, et supersupersuper! :))))
Poole ühe paiku võttis Ali meid peale ja kadestas, sest ta oleks tahtnud ka meiega koos peol olla, mitte tööl :( . Igatahes ta lootis, et me oleme veel võimelised nende juures istuma ning pakkusid ka öömaja, aga me otsustasime kodu kasuks. Muidugi oli tast kahju :( , aga õnneks on meil nädalavahetusi veel :)!
Poole ühe paiku võttis Ali meid peale ja kadestas, sest ta oleks tahtnud ka meiega koos peol olla, mitte tööl :( . Igatahes ta lootis, et me oleme veel võimelised nende juures istuma ning pakkusid ka öömaja, aga me otsustasime kodu kasuks. Muidugi oli tast kahju :( , aga õnneks on meil nädalavahetusi veel :)!
xoxo
No comments:
Post a Comment