Thursday, November 22, 2012

Days 11 & 12

Nagu näete, olen laisaks muutunud :D . Eile ma ei kirjutanud sellepärast, et mul oli halb päev. Esiteks ma kaotasin enda käärid ja kammid ja juhiload, teiseks kaotasin nii vannist kui ka vannitoa kraanikausist mingid ülivajalikud kruvid, ma ise ka ei tea, kuidas ma seda suutsin :D.
Eile õhtul viisid Ali ja Emma meid kinno, Twilighti vaatama ;)! Emotsioonid olid ülevad, seega soovitan! Täna läksin tööle ja esimese asjana küsiti muidugi: "You alright?" nagu tavaliselt, aga muidu ma vastan: "Yeah!", Täna vastasin; "No!". Don pani kohe enda fööni kinni ja hakkas uurima, miks jne.. Nii ma siis vastasin, et mu käärid ja kammid on kadunud, näitasin ette, kus need olid ja nii. Asja hakati kohe põhjalikult uurima, sest oli võimatu, et need on taskust välja kukkunud vms. Öeldi, et ära muretse, isegi kui me neid üles ei leia, anname me sulle uued! Sest ilmselgelt keegi otsustas need endale võtta.. veider.
Endal on mul kahtlused olemas ja samuti paljud teised juuksurid mõtlevad sama, mis mina. Don kallistas mind täna iga natukese aja tagant. Lubas homseks politsei kutsuda, kui käärid tagasi pole. Muide, nad rääkisid, et neil on ennegi raha kaduma läinud ja maniküüri rahakott on ära varastatud.
Terve salong pöörati ümber, et mu kääre ja kamme leida. Karoline tõi enda käärid ja kammid ja Don tegi neist pilti, et nad teaksid, millised need olema peavad.
Mul on nii hea meel, et salongis on selline imeline naine nagu Don! Mu asendusema salongis!!!!

Emily ja Andy käisid täna jõuluasju juurde ostmas, igalpool salongis on päkapikumütsid, jõulukuulikesed, kuusk, lumevaip, kingitused jne.. täna ostsid nad veel suured JÕULU (loe: disco) kuulid.

Jõulud siin ja jõulud seal, jõulud iga nurga peal.

Karoline ja Johanna värvisid täna juukseid!!!!! :))) Ja neid kiideti taevani, et nad keeravad nii hästi keemilise loki rulle ja papiljotte :) SUPER!! :)))!

Pole kahjuks ühtegi pilti seekord :(!

No comments:

Post a Comment