Üle pika aja on meil jälle paar tööpäeva...
Ma pole päris kindel, kas see juhtus kolmapäeval või mitte, aga igatahes said Johanna ja Karoline ühe kliendi juukseid triibutada!!! ;)
Meie siin oma -2 kraadiga külmetame, ei kujuta ette, mis me küll kallil kodumaakesel tegema hakkame :D . Kuulsime, et teil pidi juba kogu maa lumevaibaga kaetud olema, mõnna. Siin võime vist küll lumest ainult und näha, sest sajab ainult siis kui on plusskraadid. AGA kui siin peaks lumi maha tulema, siis jääks elu seisma. Inimesed ei läheks tööle, kuna bussid ei sõida. Koolid pannakse kinni. Kõik-kõik elu jääb seisma. USKUMATU! :)
Eile hakkas Emily värvima ühe teise juuksuri pead ja siis ütles Andy: "Las Liina teeb seda!". Ja Liina tegigi seda, kohe pärast seda lubati mul ühe kliendi juukseid värvida ning enne ära tulekut toonisin veel ühe juuksuri kiharakesi. Oi, oli see alles õnnelik päev :).
Aaaa, nüüd mul meenus kolmapäev.. Ma näitasin Emilyle mõningaid pilte enda töödest ja lihtsalt uskumatu, kui vaimustuses nad igasugustest soengutest ja punutistest on. Õpetasin Emilyle, kuidas lipsukesi punuda, siis tulid kõik ümber ja tahtsid ka telefonist pilte näha. :D Don küsis Andylt: "Kas me võime ta endale jätta?".
Awww.. see oli niii armas :)!
Maarja palus teile teada anda, et ta igatseb mind niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii väga! :))
:*
Friday, November 30, 2012
Tuesday, November 27, 2012
Days 14 & 15 & 16 & 17
Tereeeee!!!!
Laupäeval käisime Leeds'i kesklinnas pisikesel šopingul. Pühapäeval me lebotasime terve päeva! Puhkasime eelmise päeva šopingust. Esmaspäeval käisime White Rose Shopping Centre's šopingul, veetsime seal terve päeva!
Ostsime igasuguseid ilusaid ja veel ilusamaid asju.
TÄNA käisime me York'is. Meie pereemakene Diane käib teadagi mägedes kõndimas ja see andis tunda. Ta kõnnib ikka väga kiiresti. York'is oli jõgi väga palju üle kallaste...
Järgmiseks jõudsime oravateni..
Niiii armsad, ei tahtnud sealt kuidagi edasi liikuda.. Nad on väga julged, kuna inimesed toidavad neid ja seepärast nad ei kardagi! Orava puudutus oli imeline tunne :)!
York'i linnas on kõige rohkem kirikuid üleüldse Inglismaal.
Muidugi tegime väikse šopingu ka York'is. Tagasi bussijaama jalutasime mööda müüri :)! Kunagi oli kogu linn ümbritsetud müüridega, aga tänaseks on linn nii palju laienenud, et ei mahu enam müüride vahele ära..
Lisan veel pilte lihtsalt :
Kõike head teile, meie kallikesed! Varsti juba tulemegi koju..
Laupäeval käisime Leeds'i kesklinnas pisikesel šopingul. Pühapäeval me lebotasime terve päeva! Puhkasime eelmise päeva šopingust. Esmaspäeval käisime White Rose Shopping Centre's šopingul, veetsime seal terve päeva!
Ostsime igasuguseid ilusaid ja veel ilusamaid asju.
TÄNA käisime me York'is. Meie pereemakene Diane käib teadagi mägedes kõndimas ja see andis tunda. Ta kõnnib ikka väga kiiresti. York'is oli jõgi väga palju üle kallaste...
Järgmiseks jõudsime oravateni..
Niiii armsad, ei tahtnud sealt kuidagi edasi liikuda.. Nad on väga julged, kuna inimesed toidavad neid ja seepärast nad ei kardagi! Orava puudutus oli imeline tunne :)!
York'i linnas on kõige rohkem kirikuid üleüldse Inglismaal.
Muidugi tegime väikse šopingu ka York'is. Tagasi bussijaama jalutasime mööda müüri :)! Kunagi oli kogu linn ümbritsetud müüridega, aga tänaseks on linn nii palju laienenud, et ei mahu enam müüride vahele ära..
Lisan veel pilte lihtsalt :
Kõike head teile, meie kallikesed! Varsti juba tulemegi koju..
Friday, November 23, 2012
Day 13
Minu kääride lugu sai enam-vähem õnneliku lõpu. Salongi poolt kaks paari uusi kääre, ühed tutikad ja ühed kasutatud, pluss tutikad fileerkäärid ning uus kammide komplekt. Siirad tänud selle eest, Donile, kes võttis asja tõsiselt ning näitas ülesse suurt hoolivust minu suhtes! :*
Juukseid saan juba palju pesta ja natukene sellega jotsi näol lisaraha teenida.
Käisime Johannaga täna õhtul Leeds'i linnaeluga tutvumas, mis oli kordades erinev meie Eestist... Politseinikud seisid paari kaupa tänavatel. Linn oli rahvast paksult täis! Inimesed käivad riides väga teistmoodi, soengud on täiesti erinevad meie omadest, meigist ei hakka rääkimagi :D.
Mulle meenus, et ma pole vist blogisse lisanud veel pilti kraanikausist:
Tehnika on siis selline, et ühest kraanist tuleb külma vett ning teisest kuuma. Paned selle nupu ette lased kraanikaussi paraja vee ja siis pesed. :D
Järgnev pilt on ukselingist :D Okei tegelikult saab sellele lingile vajutades wc-s vett peale tõmmata.
Väga paljud tuled saab põlema panna nii, et tõmbad nöörist, vannitoas hakkab isegi ventilatsioon nii tööle.
Kõige rohkem tunneme siiski puudust kastmetest, nad söövad tõesti väga kuive toite (kuigi peab ära mainima, et tänaseks õhtusöögiks olid spagetid bolognese kastmega). Soola nad ka eriti ei kasuta, aga õnneks on meil soolatops laua peal olemas ;)!
Juba kohe ongi pool ajast oldud... Aeg lendab! :)
Juukseid saan juba palju pesta ja natukene sellega jotsi näol lisaraha teenida.
Käisime Johannaga täna õhtul Leeds'i linnaeluga tutvumas, mis oli kordades erinev meie Eestist... Politseinikud seisid paari kaupa tänavatel. Linn oli rahvast paksult täis! Inimesed käivad riides väga teistmoodi, soengud on täiesti erinevad meie omadest, meigist ei hakka rääkimagi :D.
Mulle meenus, et ma pole vist blogisse lisanud veel pilti kraanikausist:
Tehnika on siis selline, et ühest kraanist tuleb külma vett ning teisest kuuma. Paned selle nupu ette lased kraanikaussi paraja vee ja siis pesed. :D
Järgnev pilt on ukselingist :D Okei tegelikult saab sellele lingile vajutades wc-s vett peale tõmmata.
Väga paljud tuled saab põlema panna nii, et tõmbad nöörist, vannitoas hakkab isegi ventilatsioon nii tööle.
Kõige rohkem tunneme siiski puudust kastmetest, nad söövad tõesti väga kuive toite (kuigi peab ära mainima, et tänaseks õhtusöögiks olid spagetid bolognese kastmega). Soola nad ka eriti ei kasuta, aga õnneks on meil soolatops laua peal olemas ;)!
Juba kohe ongi pool ajast oldud... Aeg lendab! :)
Thursday, November 22, 2012
Days 11 & 12
Nagu näete, olen laisaks muutunud :D . Eile ma ei kirjutanud sellepärast, et mul oli halb päev. Esiteks ma kaotasin enda käärid ja kammid ja juhiload, teiseks kaotasin nii vannist kui ka vannitoa kraanikausist mingid ülivajalikud kruvid, ma ise ka ei tea, kuidas ma seda suutsin :D.
Eile õhtul viisid Ali ja Emma meid kinno, Twilighti vaatama ;)! Emotsioonid olid ülevad, seega soovitan! Täna läksin tööle ja esimese asjana küsiti muidugi: "You alright?" nagu tavaliselt, aga muidu ma vastan: "Yeah!", Täna vastasin; "No!". Don pani kohe enda fööni kinni ja hakkas uurima, miks jne.. Nii ma siis vastasin, et mu käärid ja kammid on kadunud, näitasin ette, kus need olid ja nii. Asja hakati kohe põhjalikult uurima, sest oli võimatu, et need on taskust välja kukkunud vms. Öeldi, et ära muretse, isegi kui me neid üles ei leia, anname me sulle uued! Sest ilmselgelt keegi otsustas need endale võtta.. veider.
Endal on mul kahtlused olemas ja samuti paljud teised juuksurid mõtlevad sama, mis mina. Don kallistas mind täna iga natukese aja tagant. Lubas homseks politsei kutsuda, kui käärid tagasi pole. Muide, nad rääkisid, et neil on ennegi raha kaduma läinud ja maniküüri rahakott on ära varastatud.
Terve salong pöörati ümber, et mu kääre ja kamme leida. Karoline tõi enda käärid ja kammid ja Don tegi neist pilti, et nad teaksid, millised need olema peavad.
Mul on nii hea meel, et salongis on selline imeline naine nagu Don! Mu asendusema salongis!!!!
Emily ja Andy käisid täna jõuluasju juurde ostmas, igalpool salongis on päkapikumütsid, jõulukuulikesed, kuusk, lumevaip, kingitused jne.. täna ostsid nad veel suured JÕULU (loe: disco) kuulid.
Jõulud siin ja jõulud seal, jõulud iga nurga peal.
Karoline ja Johanna värvisid täna juukseid!!!!! :))) Ja neid kiideti taevani, et nad keeravad nii hästi keemilise loki rulle ja papiljotte :) SUPER!! :)))!
Pole kahjuks ühtegi pilti seekord :(!
Eile õhtul viisid Ali ja Emma meid kinno, Twilighti vaatama ;)! Emotsioonid olid ülevad, seega soovitan! Täna läksin tööle ja esimese asjana küsiti muidugi: "You alright?" nagu tavaliselt, aga muidu ma vastan: "Yeah!", Täna vastasin; "No!". Don pani kohe enda fööni kinni ja hakkas uurima, miks jne.. Nii ma siis vastasin, et mu käärid ja kammid on kadunud, näitasin ette, kus need olid ja nii. Asja hakati kohe põhjalikult uurima, sest oli võimatu, et need on taskust välja kukkunud vms. Öeldi, et ära muretse, isegi kui me neid üles ei leia, anname me sulle uued! Sest ilmselgelt keegi otsustas need endale võtta.. veider.
Endal on mul kahtlused olemas ja samuti paljud teised juuksurid mõtlevad sama, mis mina. Don kallistas mind täna iga natukese aja tagant. Lubas homseks politsei kutsuda, kui käärid tagasi pole. Muide, nad rääkisid, et neil on ennegi raha kaduma läinud ja maniküüri rahakott on ära varastatud.
Terve salong pöörati ümber, et mu kääre ja kamme leida. Karoline tõi enda käärid ja kammid ja Don tegi neist pilti, et nad teaksid, millised need olema peavad.
Mul on nii hea meel, et salongis on selline imeline naine nagu Don! Mu asendusema salongis!!!!
Emily ja Andy käisid täna jõuluasju juurde ostmas, igalpool salongis on päkapikumütsid, jõulukuulikesed, kuusk, lumevaip, kingitused jne.. täna ostsid nad veel suured JÕULU (loe: disco) kuulid.
Jõulud siin ja jõulud seal, jõulud iga nurga peal.
Karoline ja Johanna värvisid täna juukseid!!!!! :))) Ja neid kiideti taevani, et nad keeravad nii hästi keemilise loki rulle ja papiljotte :) SUPER!! :)))!
Pole kahjuks ühtegi pilti seekord :(!
Tuesday, November 20, 2012
Days 9 & 10
Eile me lihtsalt lebotasime väga pikalt, kuid lõpuks võtsime end kokku ning otsustasime kesklinna minna. Meie kodust kesklinna on umbes 5,5 kilomeetrit. Otsustasime selle teekonna ette võtta jalutades.. Oi väga mõnus ja ilus oli.. See võttis meil aega umbes üks tund ja viisteist minutit :).
Johanna ja Karoline tegid väiksed ostud ja tulime tagasi. Seda muidugi bussiga, sest olime väsinud juba ja näljased kaa :D.
Õhtut otsustasime sisustada mängides Bismarck'i, loodan, et Karolinele ja Johannale meeldis see mäng, sest mulle väga meeldib ja ma tahaks seda veel mängida.
Täna oli meil jälle salongi päev. Minu jaoks juba parem, kui eelmisel nädalal. Johannal ja Karolinel vastupidi... Riputasime jõuluehteid lakke ja panin täitsa iseseisvalt ühe võltskuuse kokku. Muide ühe suure jõuluehte lõhkusin ära, Andy ütles selle peale, ära muretse, see maksab ainult 15 naela. Okei, ma ei muretse siis :D Rääkisin kahele juuksurile, natuke Eestist, nad on nii vaimustuses lumest ja sellest, et meil on HELKURID ja, et me saame trahvi kui me neid ei kanna :D:D. Nii naljakas.
Pesin ühe kliendi juukseid ja teenisin enda esimese jotsi! JEEEE! :D
See you soon! :)
Õhtut otsustasime sisustada mängides Bismarck'i, loodan, et Karolinele ja Johannale meeldis see mäng, sest mulle väga meeldib ja ma tahaks seda veel mängida.
Täna oli meil jälle salongi päev. Minu jaoks juba parem, kui eelmisel nädalal. Johannal ja Karolinel vastupidi... Riputasime jõuluehteid lakke ja panin täitsa iseseisvalt ühe võltskuuse kokku. Muide ühe suure jõuluehte lõhkusin ära, Andy ütles selle peale, ära muretse, see maksab ainult 15 naela. Okei, ma ei muretse siis :D Rääkisin kahele juuksurile, natuke Eestist, nad on nii vaimustuses lumest ja sellest, et meil on HELKURID ja, et me saame trahvi kui me neid ei kanna :D:D. Nii naljakas.
Pesin ühe kliendi juukseid ja teenisin enda esimese jotsi! JEEEE! :D
See you soon! :)
Sunday, November 18, 2012
Day 8
Täna me tudusime päris pikalt :) . Hommikusöök muutus põhimõtteliselt lõunasöögiks. Muide ka nädalavahetuseti ei paku pere meile lõunat, aga sellest pole siiani meie jaoks veel probleemi olnud.
Täna võtsime me ette teekonna Roundhay troopika parki. Oi seal oli nii lahe. Liblikad ja linnud lendasid vabalt ringi :). Päriselt tekkiski tunne nagu oleksime vihmametsas. Ma lihtsalt panen hunniku pilte, et saaksite sellest osa...
Ussid kallistavad:
Lehva, lehva:
Ja õues jooksis mööda müüri oravakene, see oli niii awesome vaatepilt:
Saime teada, mis tunne on seista kose taga:
Igatahes kui keegi kunagi Leeds'i satub, siis sinna majakesse soovitan ma kindlasti minna :). Ülevad emotsioonid :)
Täna võtsime me ette teekonna Roundhay troopika parki. Oi seal oli nii lahe. Liblikad ja linnud lendasid vabalt ringi :). Päriselt tekkiski tunne nagu oleksime vihmametsas. Ma lihtsalt panen hunniku pilte, et saaksite sellest osa...
Ussid kallistavad:
Lehva, lehva:
Ja õues jooksis mööda müüri oravakene, see oli niii awesome vaatepilt:
Saime teada, mis tunne on seista kose taga:
Day 7
Ali ja Emma pidid meid peale võtma kella 10.oost, kui me just peole ei otsusta minna. Karoline pidi Alile sõnumi saatma, kui me lähme peole. Me ei läinud, aga ta arvas, et saatis ikkagi (tegelt valis valesti natuke). Igatahes, meie olime kella 10.oost valmis ja hakkasime ootama :D Tegime selle ootamise ajal ühe pereliikmega tutvust:
Kell sai 12 ja Emma tuli facebooki, väikene arusaamatus, nemad ootasid meie kõne või sõnumit ja meie nende oma, igatahes nad lubasid umbes 13st siin olla, kuigi Ali pidi juba kella 16ks tööle minema, seega läks meil juba väga kiireks :( . Saime siis 13.30 kokku ja sõitsime Roundhay Park'i. Esimesena tervitas meid seal HIIGLASLIK koer, no tõsiselt hiiglaslik ausõna.
Kuna Ali pidi juba varsti tööle minema, siis jõudsime ainult ühele järvele tiiru peale teha ja juba pidimegi ära minema, aga me lähme sinna kindlasti tagasi! See on väga suur park ja hästi kaunis ka!
Nii, nüüd algas siis meie sõit Bradfordi Emma ja Ali juurde. Ali läks tööle, Emma tegi meile natuke süüa ja ma jõin ESIMEST KORDA PIIMAGA TEED! See pole üldse halb muide ;). Sõime, jõime, vaatasime meeleheitel koduperenaisi, jutustasime ja läksime siis välja :D
Ka Emma ei tunne Bradfordi väga hästi, kuna ta pole just väga pikalt seal elanud, aga seda me teame, et seisma ei tohi jääda, valged tüdrukud on haruldus ja kiire sammuga edasi :D
Jalutasime, jalutasime, jalutasime ja siis nägime hullu rahvamassi no ikka väga-väga-väga palju inimesi! Emma küsis ühe turvamehe käest, et mis siin toimub ja tuli välja, et jõulutuled pannakse Bradfordis põlema (jep, neil toimub enne seda show).
See oli nagu hiiglasuur kelluke, mille küljes olid inimesed, kes mängisid erinevaid pille. See kelluke tõsteti väga suure kraanaga ikka päris kõrgele taevasse.
Kell sai 12 ja Emma tuli facebooki, väikene arusaamatus, nemad ootasid meie kõne või sõnumit ja meie nende oma, igatahes nad lubasid umbes 13st siin olla, kuigi Ali pidi juba kella 16ks tööle minema, seega läks meil juba väga kiireks :( . Saime siis 13.30 kokku ja sõitsime Roundhay Park'i. Esimesena tervitas meid seal HIIGLASLIK koer, no tõsiselt hiiglaslik ausõna.
Kuna Ali pidi juba varsti tööle minema, siis jõudsime ainult ühele järvele tiiru peale teha ja juba pidimegi ära minema, aga me lähme sinna kindlasti tagasi! See on väga suur park ja hästi kaunis ka!
Nii, nüüd algas siis meie sõit Bradfordi Emma ja Ali juurde. Ali läks tööle, Emma tegi meile natuke süüa ja ma jõin ESIMEST KORDA PIIMAGA TEED! See pole üldse halb muide ;). Sõime, jõime, vaatasime meeleheitel koduperenaisi, jutustasime ja läksime siis välja :D
Ka Emma ei tunne Bradfordi väga hästi, kuna ta pole just väga pikalt seal elanud, aga seda me teame, et seisma ei tohi jääda, valged tüdrukud on haruldus ja kiire sammuga edasi :D
Jalutasime, jalutasime, jalutasime ja siis nägime hullu rahvamassi no ikka väga-väga-väga palju inimesi! Emma küsis ühe turvamehe käest, et mis siin toimub ja tuli välja, et jõulutuled pannakse Bradfordis põlema (jep, neil toimub enne seda show).
See oli nagu hiiglasuur kelluke, mille küljes olid inimesed, kes mängisid erinevaid pille. See kelluke tõsteti väga suure kraanaga ikka päris kõrgele taevasse.
Kellukese küljes olid ka akrobaadid. Show oli väga võimas, väga! Ja samal ajal, millalgi pandi ka kogu Bradfordis jõulutuled põlema. Oeh, see oli üpris ülev emotsioon.
Pärast showd ning jõulutulede põlema panemist toimus ilutulestik. Uhkem, kui meil aastavahetustel :D
Nii äge, et me just õigel ajal õiges kohas olime :). Edasi läksime ühte pubisse ja siis teise. Meil oli üüratult tore aeg :) . Emma on lihtsalt nii vahva ja sõbralik, et supersupersuper! :))))
Poole ühe paiku võttis Ali meid peale ja kadestas, sest ta oleks tahtnud ka meiega koos peol olla, mitte tööl :( . Igatahes ta lootis, et me oleme veel võimelised nende juures istuma ning pakkusid ka öömaja, aga me otsustasime kodu kasuks. Muidugi oli tast kahju :( , aga õnneks on meil nädalavahetusi veel :)!
Poole ühe paiku võttis Ali meid peale ja kadestas, sest ta oleks tahtnud ka meiega koos peol olla, mitte tööl :( . Igatahes ta lootis, et me oleme veel võimelised nende juures istuma ning pakkusid ka öömaja, aga me otsustasime kodu kasuks. Muidugi oli tast kahju :( , aga õnneks on meil nädalavahetusi veel :)!
xoxo
Subscribe to:
Posts (Atom)
