Tuesday, November 27, 2012

Days 14 & 15 & 16 & 17

Tereeeee!!!!
Laupäeval käisime Leeds'i kesklinnas pisikesel šopingul. Pühapäeval me lebotasime terve päeva! Puhkasime eelmise päeva šopingust. Esmaspäeval käisime White Rose Shopping Centre's  šopingul, veetsime seal terve päeva!
Ostsime igasuguseid ilusaid ja veel ilusamaid asju.



TÄNA käisime me York'is. Meie pereemakene Diane käib teadagi mägedes kõndimas ja see andis tunda. Ta kõnnib ikka väga kiiresti. York'is oli jõgi väga palju üle kallaste...


Järgmiseks jõudsime oravateni..

Niiii armsad, ei tahtnud sealt kuidagi edasi liikuda.. Nad on väga julged, kuna inimesed toidavad neid ja seepärast nad ei kardagi! Orava puudutus oli imeline tunne :)!
York'i linnas on kõige rohkem kirikuid üleüldse Inglismaal.


Muidugi tegime väikse šopingu ka York'is. Tagasi bussijaama jalutasime mööda müüri :)! Kunagi oli kogu linn ümbritsetud müüridega, aga tänaseks on linn  nii palju laienenud, et ei mahu enam müüride vahele ära..
Lisan veel pilte lihtsalt :









Kõike head teile, meie kallikesed! Varsti juba tulemegi koju..

No comments:

Post a Comment