Friday, November 16, 2012

Day 6

Eile õhtul utsitasime poisse, et nad meid välja viiks :D. Lõpuks Ben ütles, et nad on kümne minuti pärast siin, seda me väga nagu uskuda ei tahtnud, aga umbes veerandtunni pärast, kirjutasid nad, et nad on maja ees, kus seisab üks karavan ja jepjep, see ongi meie maja :D Oiii, siis läks kiireks, aga nad jaksasid meid ikka ära oodata :D . Läksime kuskile pubi moodi kohta, istusime ja jutustamise, mingi aeg läksime Josh'i töökohta istuma, SEAL OLIME AINULT MEIE JA SEE OLI RESTORAN :D! See oli nii kummaline :D . Varsti oligi aeg sammud kodu poole seada, Ben pidi täna juba kuuest ärkama, et tööle jõuda..
Hommikuti on meil suur valik igasuguseid krõbinaid:
Mu lemmikud on Grunchy nut, sest need on kõige magusamad :D
Täna on musta prügikasti prügipäev :D Kõikides hoovides on umbes neli prügikasti, suurt! Nii käib prügi sorteerimine:D

Salongis oli nagu ikka.. mitte midagi :D . Tegelt kolme mehe juuksed pesin ära, aga see oli ka kõik .. Tahaks ikka midagi päris teha :D. Eks ootan kui koju jõuan :D
Lõuna ajal käisime Karoline ja Johannaga ühes saiakeste müügikohas. Saime soojad saiad, niii njämmud :) Jalutasime ja leidsime kiriku, väga uhke ja ilus :)
Johanna ja Karoline said täna kaardimakset teostada :D jeee :D
Ostsid endale Pay as You go sim-kaardid, Ali andis mulle enda oma pühapäeval, aga avastasin täna, et see on kaduma läinud :(.
Töölt koju valisime jälle uued tänavad, et elu ikka huvitav oleks :P
Eks paistab, mis tänane ja nädalavahetus meile huvitavat toob :).
See ya!

No comments:

Post a Comment