Wednesday, November 14, 2012

Day 4

Täna hommikuks oli Diane meile hommikusöögi lauale jätnud, kuna ta pidi ise ära minema. Saime ise endale kohvi teha, tegime võimalikult kange, sest kuigi me tõime oma kohvi kaasa, on inglastel komme väga lahjat kohvi teha.. Sellega seoses meenub, et Johanna ja Karoline pidid täna salongis teed tegema ja tuli välja, et nad ei oska :D. Esiteks, nende juhendaja palus neil teed teha, tsikid läksid, siis kööginurka, panid tee paki tassi, lasid viis minutit tõmmata ja panid piima peale.. viisid selle Sharonile.. Sharon küsis nende käest, et kas nad valasid vee peale piima :D:D.
Mõned pildid minu salongist:


Ja nüüd pilt ruumist, kus nad oma värve ja vesinikke hoiavad:

Täna enne lõunat olin ma salongis taaskord paanikas :D, keegi ei tahtnud minuga rääkida, ma lihtsalt istusin ja seisin vaheldumisi ja vaatasin, mida nad teevad.. vahepeal käisin pesin kohvitasse jne..
Lõunal tulid Karoline ja Johanna sinna, et võiksime koos lõunale minna. Siis päev muutus :D, Emily küsis, et kas ma tahaksin enda sõbrannade päid pesta vms. Võtsin siis Johanna ette, pesin ta juuksed ära ning võtsin kätte rullharja ja fööni (siin kasutatakse ainult rullharju, ma pole veel ühtegi fööniharja näinud). Ja siis oh imet, oh imet, tuli ja näitas Andy mulle, kuidas kõige ilusama tulemuse saab ;)! Punusin Johannale veel waterfall'i. Nad jäid rahule. Läksime lõunale. Kui lõunalt tagasi salongi jõudsin, siis küsis Andy, kas peseksin ta kliendi pea ära (mees oli). Ma olin muidugi nõus, ütlesin nii kiiresti "Jah!" , et ta ei jõudnud lausetki lõpetada. Andy ütles sellele mehele, et see on Liina Eestist, räägi aeglaselt :D. Pesin siis onu pead ja tegin talle peamassaaži, ta küsis, kas ma võiksin seda tund aega teha :D ja ütles, et kui ta magama peaks jääma, siis ta üles ärataksin. Igatahes minu esimene peapesu kliendi peal läks suurepäraselt! Jeeeiiiii!!!
Johanna teenis täna enda esimene jotsi, pool naela :D.
Tööpäevad kestavad meil 10.oo-15.oo, mille sees on lõunapaus umbes tund aega.
Täna kui töölt tulime, otsustasime, et pöörame kõrvaltänavale ja üritame koju jõuda, see läks meil libedalt :). Mõned pildid:


Kuna jalutada oli nii mõnus ja ilm oli ilus ning õues veel peaaegu valge, otsustasime enne õhtusööki veel pisut ümbrust avastada, siin on kõik nii teistsugune.. Majad, maastik, TAIMED :D. Hoovid on nagu troopikaaiad, väga palju kiviktaimlaid jne..



Salongielust veel nii palju, et punupatsidest on nad täiega vaimustuses. Põhimõtteliselt kasutavad nad peleriini asemel rätikut, kuigi kui nad lõikavad või värvivad panevad nad kõigepealt peleriini ja siis panevad rätiku peleriini peale ?! :D Komöödia :D Ja see lapakas, mille meie paneme peleriini peale, siis kui juukseid värvime.. hmm, minu salongis pannakse see peleriini peale kui meeste juukseid lõigatakse, huvitavhuvitav :D.
Juba teist hommikut järjest kui tööle jalutame, sõidab meile jalgrattaga vastu üks väga lühikeste pükstega mees (põhimõtteliselt bokseritega) :D. Ta on nii naljakas. :D. Karoline pidi täna oma salongis telefoni vastu võtma ja ta sai sellega hakkama, korra ühele ütles, et ta on välismaalane, kuna klient rääkis nii kiiresti. :D
Lemmikpoeks on kujunenud Sainsbury, me pole muidugi teistes söögipoodides käinudki :D. Valisime ühe välja ja jäime kohe truuks :D.

No comments:

Post a Comment