Thursday, November 15, 2012

Day 5

Hello! Täna saadeti mind poodi piima ostma. :D Muide Meelika, me pole veel ühekski hommikusöögiks mitte ühelgi moel tehtud muna saanud :( .
Tegin täna esimest korda klientidele teed, sain hakkama, väntsutasin seda teepakki tükk aega tassi sees, et ikka piisavalt kange oleks. Tee värvus peab kindlasti olema tumedam kui kohvil.
Täna üks tädi rääkis mulle, et ta on kunagi Eestis käinud. :D Vinngee. Karoline ja Johanna õpetasid täna ühele juuksurile enda salongist natukene eesti keelt.
Üks juuksuritest ütles mulle täna, et homme saan kindlasti päid pesta, sest homme tuleb kiire päev, loodan selle peale, sest täna ma ei teinud küll mitte midagi.. peale tasside ja värvikausside pesemise.. :D
Üks pilt "fooliumi asendajast":
Johanna ja Karoline tänased tegevused:
Nad värvisid palsamiga nukupäid, teenisid juustepesuga jotsi :D jeeeee, föönitasid juuksureid enda salngist Hannat ja Annat. Karoline vastab telefonikõnedele, niii tubliiiiiii :)))), puhastasid rullharju, tänaseks oli Karoline ka tee tegemise selgeks õppinud. :D



Meie lõunane jalutuskäiguke:


Veidi enne tööpäeva lõpu palus Emily, et teeksin talle soengu nagu ta läheks täna õhtul välja, punusin ta juuksed kinni. Nad on punutistest ikka tõsiselt vaimustatud :D. Üks juuksuritest tahtis, et talle ka õpetaksin. No kuu aega aega ( naljakas eesti keel ) talle õpetada c(= .
Täna valisime järjekordselt uue teekonna koju minekuks. Tee äärde jäi kodutunne:

No comments:

Post a Comment