Isegi Amsterdamis võib kohata enda nime:
Kuna Amsterdami lennujaam on küllaltki suur, siis ei paluta inimestel just väga palju kõndida, siin on nimelt liikuv põrand :D
Amsterdamist Leedsi läks lend suurepäraselt! :)
Pimeduses särav Leeds:
Kõikide meie pagasid jõudsid kenasti koos meiega kohale. Astusime siis lennujaamast välja ja keda me näeme?? :D Ali, koos oma tüdruksõbraga ;)! Nad pakkusid välja, et võivad meid autoga ära viia. Olime muidagi nõus. Ali tüdruk Emma tuli koos meiega tuppa kaasa :). Rääkisime paar sõna perega juttu, vahetasime riided ning läksime Ali ja Emmaga kaasa.
Nad elavad Bradfordis, sinna suundusimegi. Käisime kohalikus poes, mis oli väga creepy, Emma ostis sealt meile ühed siidrid.
Pärast seda läksime ühte kohalikku söögikohta ning Emma ja Ali ostsid sealt kaasa natukene tulist toitu, siis läksime nende poole.
Bradford oli kõhedust tekitav, kui nüüd täitsa aus olla.
Kõhud täis, viisid Emma ja Ali meid Leedsi, käisime ühes kohalikus pubis/klubis, istusime seal pooltunnikest ja siis näitasid nad meile veidi linnakest ning seda kus asub meie bussipeatus ja umbes 23.oo paiku tõid nad meid koju.
Selleks ajaks olime üleval olnud juba 21 tundi ja väga väsinud. Seega jäime kohe tuttu, sest järgmisel hommikul oli vaja 07.30 ärgata..
No comments:
Post a Comment