Täna võtsime me ette teekonna Roundhay troopika parki. Oi seal oli nii lahe. Liblikad ja linnud lendasid vabalt ringi :). Päriselt tekkiski tunne nagu oleksime vihmametsas. Ma lihtsalt panen hunniku pilte, et saaksite sellest osa...
Ussid kallistavad:
Lehva, lehva:
Ja õues jooksis mööda müüri oravakene, see oli niii awesome vaatepilt:
Saime teada, mis tunne on seista kose taga:
No comments:
Post a Comment