Sunday, November 18, 2012

Day 8

Täna me tudusime päris pikalt :) . Hommikusöök muutus põhimõtteliselt lõunasöögiks. Muide ka nädalavahetuseti ei paku pere meile lõunat, aga sellest pole siiani meie jaoks veel probleemi olnud.
Täna võtsime me ette teekonna Roundhay troopika parki. Oi seal oli nii lahe. Liblikad ja linnud lendasid vabalt ringi :). Päriselt tekkiski tunne nagu oleksime vihmametsas. Ma lihtsalt panen hunniku pilte, et saaksite sellest osa...





 Ussid kallistavad:
 Lehva, lehva:





 Ja õues jooksis mööda müüri oravakene, see oli niii awesome vaatepilt:









 Saime teada, mis tunne on seista kose taga:

Igatahes kui keegi kunagi Leeds'i satub, siis sinna majakesse soovitan ma kindlasti minna :). Ülevad emotsioonid :)

No comments:

Post a Comment