Monday, November 12, 2012

Day 2

Äratuskell helises 7.30, kohe pärast seda oli pereema Diane ukse taga ning koputas ja hüüdis "Good morning!". Kell 08.oo pidime all olema, et hommikusööki nosida. Umbes kella 09.oo paiku lahkusime kodust ning läksime Leeds City College'sse, kus ootasid meid Keith ja Marije. Pereema Diane saatis meid ära ning sõitis ise bussiga tagasi.
Panen mõned pildid, siis meie toast ka, mina ja Johanna elame ühes toas ning Karoline seina taga, aga usun, et ta kolib varsti meie juurde, teeme ühisvoodi jne.. :D


Keith ja Marije olid väga sõbralikud ja rõõmsameelsed. nad rääkisid meile natukene Leedsi linnast ja selle lähiümbrusest ning peale seda tutvustas Marije meile veidi linna. Ja siis jättis ta meid jõuluturule ja läks ise minema. 


Sealt algas meie katsumus :D. Kas leiame bussijaama ülesse? Muidugi leidsime! Aga enne seda käisime Sainsbury's toitu ostmas, kuna lõunasööki meile nädala sees ei pakuta. Toit on siin väga kallis, aga ega ei peagi ju koguaeg sööma. Mina ostsin endale šokolaadimuffineid, mis olid hiiglasuured ja väga head!

Õnneks istusime ka õige bussi peale ning tulime õiges bussipeatuses maha. 
Nüüd siis sellest, mis on veidi halvemapoolne: TÄNA SADAS VIHMA, WELCOME TO ENGLAND! Maja, kus me elame, on väga külm, Johanna näiteks istub müts peas ja jope seljas arvuti taga praegu ja Karoline enda rätikuga sobiks ideaalselt Bradfordi, kus liigub palju selliseid naisi ja mehi...


Kell 18.oo on meil õhtusöök ja arvatavasti lähme peale seda vaatama, kus asuvad meie salongid, kuhu homme minema peame... Aga õues on juba päris pime, seega vaatame seda asja. Kas oleme piisavalt julged või ei :D.

No comments:

Post a Comment