ja läksime uuele katsele! Me jõudsime kohale! Küll 13.42, aga Marije polnud meie peale pahane, ta arvas, et me lihtsalt unustasime kokkusaamise ära. Ta küsis meilt, kuidas meile salongis meeldib, kuidas Leedsis, Inglismaal.. Kus me veel käinud oleme, kuidas pere on, mida me veel teha tahaksime jne.. Igatahes ta sai kõik oma vastused ja tundus, et jäi nendega väga rahule. Sest meie olime ju kõigega rahul ja ei tundnud põhimõtteliselt millestki puudust... :)
Ütlesime Marijele tšau ja hakkasime kesklinna tagasi jalutama :)
Käisime eelviimasel šopingutuuril Leedsis. Aeg lendas nagu ikka. Ajaa, McDonaldsis käisime söömas kaa! :D Ja oligi aeg tagasi koju minna...
Täna oli jälle salongipäevakene. Küsisime endale reede vabaks, nad tegid selle heateo suurima rõõmuga! :) Seega kaks salongipäeva veel ja ongi kõik! USKUMATU, KUIDAS AEG IKKA LENDAB...
Johanna keeras täna ühele kliendile rulle pähe, Karolinega koos veel värvisid ühe kliendi juukseid. :)
Kindlasti on meil plaan üks klubitiir teha, sest selline me pole veel jõudnud..
Ja võite aidata lahendada müsteeriumit, kuidas mahutada kõik asjad kohvritesse ja kottidesse... ??
No comments:
Post a Comment