Sunday, December 2, 2012

Days 20 & 21 & 22

Reedeti on alati salongides väga kiire. Nii oli ka sel reedel. Muide, ma olen teile siin koguaeg kirjutanud Don'ist :D kuulmise järgi, aga reedel sain teada, et ta nimi on hoopiski Dawn.
Mingil hetkel pealelõunat tekkis, aga väike hingetõmbe paus ja siis Dawn kutsus mind, et ma õpetaks neile mõningaid punutisi. Ma siis tegin seda.. nii lahe on näha, kuidas nad on nendest nii vaimustuses, üks juuksuritest ütles, et ta ei oska kalasabagi teha. Nad ütlesid, et sinust võib küll kunagi kuulus juuksur saada, haha :D . Dawn ütles, et ma võin tema juurde elama minna. Üleüldse nad on täitsa armsaks saanud seal :)!

Laupäeval otsustasime Harrogate'i sõita, sinna on umbes 14 miili! Siis ütles, aga Josh mulle, et ta sõidab samas suunas ja ta viis meid sinna ära, näitas, kus on bussijaam ning kus asub peatänav. Jalutasimegi vaid mööda peatänavat (poodides) :D. Poode hakati sulgema ja mõtlesime, et võtame Starbucks'ist kakaod ja lähme vaatame, millal bussi läheb. Imekombel oli buss juba ees, aga sisse ta meid ei lasknud, meie Hot Chocolate'i pärast muidugi ja nii ta sõitiski minema ja meie jäime oma kakaosid jooma ja järgmist bussi ootama..
Järgmine bussijuht võttis meid ilusti peale, kuna meil polnud enam jooke. Sõitsime koju, sõime kõhud täis ning hakkasime peole sättima :)! Natukene enne 23 hakkasime siis bussijaama poole liikuma. Tablool oli kirjas, et buss läheb 15 minuti pärast, ootasime siis :). Jõudiski buss kohale, hakkasime bussi peale minema ja bussijuht küsis kuhu me soovime sõita (tavaliselt nad seda ei küsi, kuna piletihind on sama, ükskõik kuhu sa sõidad). Me siis vastasime, et kesklinna. JA MIS TULI VÄLJA?! Buss sõidab hoopis terminali ära, mis asus meile väga lähedal ja kesklinna ei lähegi enam ühtegi bussi! JUHEI! :D
Seadsime sammud koju tagasi! Väga masendav oli olla!

Terve pühapäevase päeva me lebotasime :)
Homme saame Leeds'i kesklinnas Marije'ga kokku, kes tahab teada, kuidas meil läinud on :)!
Kõike head Teile kallikesed :)! Alla nädala veel ja mu jäljed on jälle Eestimaa mullal :D! Haha, ma olen nii sõnaosav :D

2 comments: